У 2012 році у кожного інспектор ДАІ буде комп'ютер з базою даних всіх авто

МВС до кінця року планує створити повну базу даних автомобілів, щоб кожен даїшник зі свого автомобіля зміг перевірити чи не числиться в угоні автомобіль, який він зупинив.

"Думаю, до кінця цього року ми створимо повну базу всіх машин країни", - підкреслив Моильов. При цьому він зазначив, що у кожного працівника Державтоінспекції в автомобілі або на посту буде комп'ютер з доступом до цієї бази, і, зупинивши автомобіль, він зможе перевірити чи не значиться він серед викрадених.

За його словами, в цій базі буде також вказаний телефон власника автомобіля, і в разі підозр співробітник ДАІ зможе зателефонувати і уточнити, хто саме їздить на його машині.

При цьому Могильов нагадав, що МВС виступає за скасування обов'язкової наявності довіреності на управління транспортним засобом під час його передачі іншій особі.

Нагадаємо, у квітні президент Віктор Янукович зареєстрував у Верховній Раді законопроект № 8397 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів про усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень", яким запропонував парламенту скасувати обов'язковий техогляд для приватних легкових автомобілів, мотоциклів і мопедів.

12.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250