Москаль пропонує скасувати жезли, які "стали об'єктом не однієї тисячі анекдотів"

Депутат Верховної Ради від фракції Блоку Наша Україна-Народна Самооборона Геннадій Москаль закликає міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова відмовитися використовувати службою ДАІ міліцейських жезлів.

Зокрема, Москаль направив відповідне депутатське звернення до міністра в якому пропонує скасувати наказ Міністерства внутрішніх справ № 111 від 27 березня 2009 року, яким передбачено використання міліцейських жезлів працівниками Державної автоінспекції і Дорожньої патрульної служби.

За словами депутата, міліцейський жезл у руках працівників ДАІ став об'єктом не однієї тисячі анекдотів і глузувань з боку водіїв.

"Європейські країни не використовують жезл в роботі органів дорожньої поліції, а користуються нормами конвенції Про дорожній рух, підписаної у Відні 8 листопада 1968", - говорить Москаль.

Він зазначає, що ця конвенція рекомендує уповноваженим регулювати дорожній рух особам подавати такі сигнали як піднята вертикально рука або руки, витягнуті горизонтально, розмахування червоним вогнем.

12.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250