Записатися на СТО тепер можна через інтернет

Якісне та швидке обслуговування автомобіля - головний принцип роботи сервісно-технічних станцій Групи компаній «АІС». А з тих пір, як на службу високим стандартам прийшли web-технології, користуватися їх послугами стало ще вигідніше. Для того, щоб записатися на планове ТО, діагностику або ремонт, достатньо зайти на сайт і зареєструвати заявку

Вам необхідно знайти в розділ «Послуги» пункт «Запис на сервіс» і заповнити спеціальну форму, вказавши наступну інформацію: ПІБ, контактні дані, СТО, держномер автомобіля та бажану дату запису. Протягом години з вами зв'яжуться і призначать зустріч на зручний для вас час.

Більш того, здавши автомобіль на сервіс, власник може відслідковувати його стан в даний момент. Для цього поряд з опцією «Запис на сервіс» знаходиться кнопка «Статус ремонту» - натиснувши на неї, ви побачите табло готовності автомобіля.

Крім явної переваги даної послуги - можливість записатися на СТО з будь-якої точки, за наявності доступу в інтернет, - вона припаде до душі тим, хто змушений здійснювати довгі вояжі. Наприклад, якщо у вас запланована поїздка з Києва до Сімферополя, можна не турбуватися про перепробіг, а заздалегідь зареєструватися на сайті і спокійно заїхати на СТО в пункті прибуття.

Запис на сервісне обслуговування через інтернет вже знаходиться в дії і доступний всім користувачам.

13.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250