Центр Харкова очистять від автобусів

Транспортна революція в Харкові, схоже, триває. Не встигли жителі звикнути до нових маршрутів, як влада знову підготували сюрприз: найближчим часом з вулиці Сумської може зникнути громадський транспорт. Про це заявив директор Департаменту транспорту і зв'язку Сергій Дульфан. Мовляв, велика кількість автобусів на головній вулиці міста створює перешкоду для нормального проїзду машин МНС та швидкої допомоги. Містобудівники, проте, наполягають: центр міста дійсно потрібно звільняти, але не від громадського транспорту, а від індивідуального.

На думку вчених, ідея прибрати громадський транспорт з вулиці Сумській - це лобіювання інтересів перевізників з боку міської влади. «Буде дуже багато незадоволених, адже люди будуть змушені здійснювати додаткові пересадки, а значить - переплачувати, - говорить професор кафедри урбаністики ХДТУБА Валерій Гук. - Потрібно зменшувати кількість індивідуального транспорту в центрі міста за допомогою адміністративних заходів, як це роблять в усьому світі, а не обмежувати рух громадського транспорту».

Ініціатива чиновників не викликає ентузіазму і у перевізників. «Я по Окружній автобуси пускати не буду, я не вбивця пасажирів і своїх водіїв, - каже директор однієї з компаній-перевізників Рафіг Гадіров. - Там насичений рух, фури їздять, це небезпечно».

16.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250