Придумали смугу, за паркування на якій можна забирати права

МВС пропонує вилучати права у водіїв, які будуть паркуватися на смугах для громадського транспорту, відведених у приймаючих Євро-2012 містах.

Найбільше ця проблема стосується Києва, який зіткнувся з гострим браком парковок в центрі міста. Поправки до Адмінкодексу найближчим часом винесуть на розгляд у Верховну Раду.

«У Києві та Донецьку вже виділені окремі смуги для громадського транспорту. Але водії паркують на них свої автомобілі. Тому ми плануємо внести зміни до Адміністративного кодексу, щоб посилити покарання за такі порушення, аж до вилучення водійських прав», - говорить начальник ДАІ МВС України Валерій Лозовий. Зараз штраф за паркування в недозволеному місці - 170-255 грн.

У Києві смуги для громадського транспорту існують на вулицях Саксаганського, Жилянська, Горького, Червоноармійська. А ось, наприклад, у Львові таких смуг поки немає. «Наприклад, на центральному проспекті Свободи її зробити нереально. Але, можливо, ситуація зміниться», - розповіла начальник прес-служби облДАІ Світлана Добровольська.

16.05.2011

рекламный баннер 300 на 250