Конфлікт на ринку Лісовий: підприємці намагалися перекрити Броварський проспект

У Києві на ринку біля станції метро Лісова здійснюється демонтаж незаконно заставлених малих архітектурних форм, заявив представник управління МВС України в Києві Володимир Поліщук. Він повідомив, що підприємці намагалися перекрити Броварський проспект.

Він повідомив, що співробітники КП Благоустрій зносять п'ять кіосків на Броварському проспекті на виконання припису прокуратури.

"Є незадоволені підприємці. Була спроба перекрити Броварський проспект, але підприємцям це не вдалося", - повідомив Поліщук.

Він також додав, що на місці забезпечують правопорядок близько 100 міліціонерів. В даний час ніяких інцидентів не фіксується.

Директор ринку (підприємство ТОВ Форест груп) Олег Юзьков заявив, що у ринку є всі документи на установку кіосків, крім того, є також судове рішення яке набуло чинності  про законність функціонування ринку.

За його словами, позивачами за даним судовим рішенням виступали прокуратура Деснянського району і прокуратура міста, тому вони повинні бути обізнані про законність. "Чому нас позбавляють майна?", - Запитав Юзьков.

Перебуває на місці конфлікту голова Конфедерації вільних профспілок, народний депутат Михайло Волинець (фракція БЮТ-Батьківщина) заявив, що має намір організувати переговори підприємців Лісового ринку зі столичною владою.

"Я спробую організувати людей для того, щоб поїхати до Київської мерії і запропонувати дуже важливий аргумент, якого немає при владі - переговори і відкриту розмову", - заявив Волинець. Він підкреслив, що влада діє незаконно, використовуючи силові структури.

Нагадаємо, о 5:00 ранку на ринку Лісовий почався демонтаж кіосків. У той же час підприємці були повідомлені про такий намір заздалегідь і всю ніч провели на ринку.

Станом на 8:30 були демонтовані п'ять кіосків, які перебували за територією ринку з боку Броварського проспекту. При цьому підприємці вчинили опір, близько 10 осіб отримали поранення і їх забрала швидка допомога.

О 8:30 правоохоронці відновили спроби демонтажу, однак підприємці закидали їх яйцями, демонтаж поки припинений. Підприємці (близько 1,5 тисяч чоловік) налаштовані рішуче.

16.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250