Конвой не привіз до суду мажора Рудя, який вбив трьох людей

У Хортицькому суді м.Запоріжжя, де мало відбутися судове засідання у справі сина екс-прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитра Рудя, стався курйоз: конвой не доставив обвинуваченого в зал суду.

«Ми чекали близько двох годин, але конвой так і не привіз обвинуваченого. Суддя призначив окрему ухвалу по конвою, а засідання переніс на 17 травня», - повідомив адвокат потерпілої сторони Едмонд Саакян. Як розповів суддя Хортицького райсуду Ілля Громов, конвой не доставив підсудного з технічних причин.

Нагадаємо, 20 жовтня 2010 року 25-річний Дмитро Рудь, керуючи позашляховиком, на проїжджій частині Набережної Перемоги збив одразу трьох жінок, після чого втік з місця ДТП. Дві жінки померли відразу ж, а одна померла в реанімації лікарні ім.Мечникова.

Через три дні більше сотні городян влаштували мітинг біля будівлі обласної прокуратури Дніпропетровська, вимагаючи чесного і прозорого розгляду справи про аварію.

Через кілька днів, за розпорядженням Генеральної прокуратури України, з метою забезпечення об'єктивного розслідування, кримінальну справу на Рудя було передано до прокуратури Запорізької області, а звідти його передали для організації розслідування в слідчий відділ Запорізького облУВС. У кінці січня цього року родичі загиблих відмовилися від претензій до підслідного.

16.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250