Рух транспорту по Дарницькому мосту з лівого на правий берег буде обмежено через планові роботі

Південно-Західна залізниця 20-23 травня попросила закрити рух автотранспорту - проїзд з лівого берега річки Дніпро на правий у бік моста Патона - по залізнично-автомобільному мостовому переходу через Дніпро у Києві у зв'язку з плановими роботами.

Про це повідомила заступник начальника адміністративної служби з інформації та зв'язків з громадськістю - прес-секретар начальника Південно-Західної залізниці Ганна Малієнко.

Як наголошується в коментарі, "Південно-Західна залізниця почала планові роботи з регулювання металевих прогонових будов проїзду з лівого берега на правий берег, під динамічним навантаженням, які необхідно провести для повного завершення будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу над річкою Дніпро в місті Києві".

Як зазначають у Південно-Західній залізниці, для зручності жителів і гостей міста Києва роботи будуть проводитися у вихідні дні.

Нагадаємо, у квітні на Дарницькому залізнично-автомобільному мосту почав здуватися асфальт. На стиках мосту з'явилося близько десяти тріщин. Пошкодження на швах асфальтного покриття мосту Кірпи були усунені в той же день. У Дирекції з будівництва залізнично-автомобільного мостового переходу через Дніпро пояснили, що у зв'язку з тривалим виготовленням (більше шести місяців) постійних деформаційних швів в Німеччині, на мосту були встановлені тимчасові.

17.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250