Столичні борсеточники придумали новий спосіб заробітку - стали обкрадати киян під виглядом заправників.

Столичні борсеточнікі придумали новий спосіб заробітку - вони стали обкрадати киян під виглядом заправників. Злодії чекають жертв на немережевих АЗС, де працівники ходять не в формі. Про такі випадки в Деснянському і Святошинському районах розповіли читачі. «Вони, як я зрозумів, працюють у парі. Один пропонує заправити авто, а другий іде до каси, стає перед жертвою і максимально тягне час, задає різні питання, не може порахувати здачу. У цей час другий потрошить машину», - розповів водій Андрій.

Він каже, що таким чином з авто у нього забрали гаманець та мобільний телефон. У міліції кажуть, що про такі випадки не знають. «У столиці трапляється 60-90 крадіжок з машин на тиждень, 30-40 випадків ми розкриваємо. Способи крадіжки - різні, ми не ділимо їх», - розповів начальник ЦГЗ київської міліції Володимир Поліщук.

До речі, нещодавно в Оболонському районі затримали автопотрошітелей - трьох хлопців (один киянин і двоє росіян). Щоправда, вони діяли інакше - сканували сигналізацію, а потім без злому витягали з авто дорогі речі. «Злочинцям загрожує до 5 років в'язниці», - розповів нам заступник начальника ЦОС київській міліції Олександр Радкевич.

17.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250