Honda змушена скоротити обсяги реалізації автомобілів в Україні

Наслідки землетрусу в Японії ще довго будуть позначатися на світовій економіці. Навіть ті країни, які знаходяться далеко від епіцентру подій, ще тривалий час будуть відчувати вплив катастрофи на своїх ринках.

Зараз виробничі майданчики працюють на 50% від своїх потужностей, що пов'язано з перебоями в постачаннях комплектуючих, велика частина яких раніше замовлялася у японських підрядних підприємств, зараз відновлюються після трагедії.

Заводи, що виробляють моделі, які поставляються на український ринок, по-різному відчули на собі вплив японського землетрусу.

Так, заводи в Японії, які випускають Honda Accord і Honda Jazz, призупинили виробництво 11 березня 2011 року. Вже з 11 квітня вони відновили свою діяльність в обсязі 50% запланованого. Замовлення на виробництво вказаних моделей у квітні, зроблені офіційними представництвами Honda з усього світу, будуть виконуватися до кінця серпня. Замовлення на травневе і червневе виробництво скасовані повністю.

Американські виробничі майданчики (Pilot) почали зниження потужностей 31 березня. Замовлення на виробництво в квітні розподілені до кінця травня, виробництво на травень буде виконано в червні-липні, при цьому замовлення на червень-липень скасовані повністю.

На заводах у Великобританії (CR-V, Civic хетчбек, Jazz) і Туреччини (Civic седан) знижені обсяги виробництва до 50%, починаючи з 11 квітня. Відповідно, були переглянуті строки виконання замовлень. Квітневий обсяг повинен бути виконаний до середини травня. Замовлення на виробництво в травні будуть виконуватися по червень включно. Замовлення на виробництво в липні-серпні довелося скасувати повністю.

Відповідно, скорочення обсягів виробництва вплинуло на обсяг поставок і план продажів автомобілів Honda в Україні. У 2011 році компанія «Хонда Україна» планує реалізувати автомобілів на 27% менше початкового плану продажів.

Зниження обсягів виробництва по-різному позначиться на поставках окремих моделей. Зокрема, постачання Accord і Jazz скорочені на 50%, CR-V буде поставлений в обсязі на 28% меншому запланованого, поставки Pilot тільки на 50% зможуть задовольнити прогнозований попит. Найбільш постраждалою моделлю є Civic, постачання якої знизяться на 63%.

Президент компанії «Хонда Україна» Таку Касахара: «Скорочення поставок автомобілів практично у всі регіони світу, включаючи Україну, - це форс-мажорна міра, яка є одним з наслідків березневого землетрусу, який вплинув на операції Honda. Для нашої компанії це черговий виклик, ми зараз докладаємо всіх зусиль для того, щоб мінімізувати наслідки катастрофи для своїх клієнтів, тільки при поддержкекоторих ми завжди переживаємо нелегкі часи. Ми будемо продовжувати надавати високоякісний сервіс для власників техніки Honda. У нас достатньо запасних частин, щоб впоратися з будь-якими сервіс-завданнями, включаючи обслуговування автомобілів, які будуть придбані в цьому році ».

17.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250