Мешканцям Криму купити автомобілі LADA в кредит стало простіше

У рамках спільної програми кредитування ПАТ «Марфін БАНК», з автосалоном ЗАТ "КРИМ-ЛАДА" жителям Криму, вже з 29 березня автомобілі LADA можна придбати в кредит на пільгових умовах кредитування. Акція діє за 29.07.2011.

Програма кредитування передбачає фінансування в національній валюті покупку нового автомобіля на термін до 5 років. Ставка кредиту залежить від терміну кредитування та величини одноразової комісії (від 6,95 до 14,95% річних). Забезпеченням кредиту служить автомобіль, який купується. Завдяки партнерській програмі, автомобілі LADA, основними якостями яких є доступність, надійність і невибагливість в обслуговуванні, можна купити, заплативши перший внесок - 40%. Є можливість повного або часткового дострокового погашення кредиту без штрафних санкцій.

Тепер, кожен, хто звернеться до ЗАТ "КРИМ-ЛАДА", може стати власником автомобіля LADA, використовуючи доступну програму від партнера ПАТ «Марфін БАНК».

Довідка:

Офіційний дилер в Криму Автосалон "КРИМ-ЛАДА" є підприємством сервісно-збутової мережі автомобілів ЛАДА в Україні ЗАТ "УКРАВТОВАЗ".

ЗАТ "УКРАВТОВАЗ" засноване в 1995 році за участю капіталу ВАТ "АВТОВАЗ". В даний час компанія добре відома на автомобільному ринку України і є основним постачальником в Україну автомобілів LADA і оригінальних запасних частин до них. ЗАТ "УКРАВТОВАЗ" - член Київської торгово-промислової палати і ТПП України.

17.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250