Столичні інкасатори отримали новий броньовик

На дорогах Києва з'явився незвичайний інкасаторський бронеавтомобіль, побудований на шасі турецької вантажівки Ford Cargo.

Бронуванням автомобіля займалася відома сімферопольська компанія «Цітіус», що спеціалізується на даному виді діяльності з 1991 року. Вона виготовляє легкі і важкі інкасаторські бронеавтомобілі з різними ступенями захисту, включаючи найпотужніші ПЗСА-5 і ПЗСА-6 - від бронебійно-запалювальною кулі АКМ і снайперської гвинтівки СВД відповідно.

В основу нової інкасаторської машини важкого типу лягло шасі турецької вантажівки Ford Cargo повною масою 25 т, укомплектоване 350-сильним турбодизелем двигуном. Машину оснастили спеціальним броньованим кузовом-фургоном. Справа по борту встановлені вхідні двері з бійницею. У задній частині - орні двері, а також гідроборт Dhollandia, слугуючий також додатковим захистом при нападі. Броньована і кабіна. На передньому бампері змонтований потужний броне-«кенгурятник», що захищає радіатор. У правому верхньому куті лобового скла встановлена квадратна бійниця.

17.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250