Почався суд над мажором Рудем, що збив на смерть на джипі трьох жінок

У Хортицькому суді Запоріжжя все-таки почали судити сина екс-прокурора Жовтневого району Дніпропетровська 25-річного Дмитра Рудя, який 20 жовтня 2010 року, керуючи джипом «Тойота Прадо» на Набережній Перемоги збив одразу трьох жінок, після чого втік з місця ДТП. Дві жінки загинули відразу, а одна померла в лікарні.

Нагадаємо, що 16 травня конвой не привіз підсудного у призначений час до суду, і засідання перенесли на 17 травня. Вчора Рудя доставили до зали суду без пригод.

«На самому початку засідання я клопотав на прохання родичів загиблих, щоб справу розглядали у закритому режимі, і суддя задовольнив це прохання. Родичі скаржаться, що дуже часто журналісти перекручують їх слова і пишуть зовсім не те, що вони говорили. На сьогоднішньому засіданні тільки визначили, в якому порядку кого допитувати і викликати свідка», - повідомив адвокат постраждалої сторони Едмонд Саакян і додав, що закритий режим не означає, що розгляд цієї справи стане для суспільства таємницею, покритою мороком.

«В суді буде присутні тільки потерпіла і постраждала сторони, але інформація про результати засідання буде відкритою для ЗМІ. Наступне засідання відбудеться завтра о 12.00», - пояснив Саакян.

До слова, конвою, який 16 травня не доставив підсудного на засідання, суддя призначив окрему ухвалу. «Протягом місяця повинні суворо покарати винного аж до звільнення. Зазвичай після окремої ухвали судді держслужбовців звільняють», - повідомив Саакян.

18.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250