Брат загиблого власника «4room»подарував міліції 10 машин

Брат власника найбільшого в Україні меблевого торгового центру «4room» Шабаба Алояна, загиблого від кулі кілерів півтора роки тому, подарував Департаменту карного розшуку МВС десять машин.

«Ці автомобілі - у пам'ять про мого загиблого брата і двох міліціонерів, які його охороняли», - заявив Джамал Алоян, передаючи документи на десять «Деу Сенс». Сам Джамал приїхав дарувати машини на джипі, під озброєною охороною. До речі, він схожий на свого покійного брата, як дві краплі води.

Машини поставили, як під лінійку, біля кожної поставили міліціонера. У МВС спочатку хотіли розподілити авто між різними регіонами, але потім вирішили віддати їх в дитячі будинки. «Приймати подарунки міліції неетично. Ми працюємо не за подарунки», - заявив начальник Департаменту карного розшуку Олександр Ляшко.

Нагадаємо, Шабаба Алояна застрелили кілери в жовтні 2009 року. Вбивство бізнесмена прогриміло на всю країну, в Україні навіть заговорили про повернення кривавих 90-х.

Вбивці стріляли в Шабаба прямо на очах торговців і відвідувачів центру. Він кинувся навтьоки, сховався за диваном, але кілери почали палити по меблям. Тоді Алоян метнувся на вулицю, вибивши собою скляні двері. Відвідувачі і торговці стояли, зіщулившись по кутах, і з жахом спостерігали за подіями.

Стріляючи у власника 4room, кілери вбили наповал двох його охоронців - бійців спецпідрозділу «Титан», які прикрили собою бізнесмена. Одного з убивць зловили, другий загинув. Передбачуваний організатор злочину Мераб Суслов, родич Алояна, зараз знаходиться в СІЗО.

18.05.2011

рекламный баннер 300 на 250