«КрАЗ» випустив самоскид з новим, пластиковим капотом

ХК «АвтоКрАЗ» виготовила перспективний автомобіль-самоскид КрАЗ С18.1 (6х4). Це перша модель нового сімейства машин з пластиковим інтегральним капотом.

Головною особливістю цього автомобіля є 360-сильний 6-циліндровий рядний двигун рідинного охолодження ЯМЗ-6511, що відповідає нормам Євро 4. Він випускається за ліцензією фірми «Renault» і обладнаний системою рециркуляції відпрацьованих газів. З мотором агрегатується механічна 9-ступінчаста коробка передач 9JS200ТА.

На самоскиді КрАЗ С18.1 вперше в історії Кременчуцького автомобільного заводу застосований пластиковий інтегральний капот. Нова панель приладів, кермовий механізм інтегрального типу та інші конструктивні нововведення практично повністю змінено дизайн інтер'єру кабіни.

Випуск нового самоскида передбачений в різних модифікаціях і виконань з самоскидними платформами обсягом 12 і 16 куб. м.. Автомобіль КрАЗ С18.1 обладнаний посиленою балансирною підвіскою задніх мостів і безкамерними шинами підвищеної вантажопідйомності.

Автомобіль перспективного покоління відрізняється від попередників підвищеної ефективністю в роботі, паливною економічністю, низьким рівнем шуму і вібрації.

Нова модель п'ятого сімейства капотних вантажних автомобілів КрАЗ буде представлена російському споживачеві на 12-й Міжнародній спеціалізованій виставці «Будівельна Техніка і Технології - 2011», яка буде проходити в Москві з 31 травня по 4 червня.

18.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250