В Україні стартував продаж нової версії «Seat» Ibiza

В Україні стартував продаж нової версії «Seat» Ibiza. У автосалони офіційних дилерів іспанської марки надійшли автомобілі, укомплектовані новим силовим агрегатом - двигуном з турбокомпресором 1.2 TSI і фірмовою автоматичною коробкою передач DSG.

Конструкція двигуна 1.2 TSI (105 к.с., 77 кВт) продовжує загальносвітовий тренд зменшеного розміру силових агрегатів. Мета якого - зниження споживання палива і рівня викидів за умови забезпечення високої продуктивності.

Ефективність агрегату забезпечена зменшеною вагою, меншими втратами на внутрішнє тертя, системою згоряння суміші і зменшеним в розмірі турбокомпресором.

Новація 1.2 - літрового мотора TSI, що сприяє економії палива і зниження токсичності - «інтелектуальна» система охолодження, здатна відключатися для прискорення прогрівання.

На той же результат працюють нова система вентиляції двигуна і система управління перепускним клапаном відпрацьованих газів на різних режимах роботи двигуна. Чутливі елементи системи встановлюють на низьких обертах високий тиск наддуву, що забезпечує хорошу динаміку руху в широкому діапазоні оборотів. А для зниження витрати палива в діапазоні часткових навантажень встановлюється низький тиск наддуву.

Коробка передач із здвоєним зчепленням DSG - фірмова конструкція «Volkswagen AG». Нова модель коробки для «Seat» Ibiza має 7 ступенів. В її основі - принцип, відпрацьований концерном у серійному виробництві: 5 валів, які разом з шестернями і двома зчепленнями утворюють двоконтурний механізм передачі крутного моменту до коліс. Автомобілі з трансмісією DSG набирають швидкість так само швидко і досягають такої ж максимальної швидкості, як і автомобілі з механічними КП. При цьому перемикання передач відбувається так само непомітно, як у сучасних гідромеханічних АКП.

Автомобіль оснащується розробкою «Seat» - системою «рекомендацій», яка, в залежності від умов руху, створює те чи інше зусилля на кермовому колесі, «підказуючи» водієві, в якому напрямку обертати кермо для безпечного проходження бажаної траєкторії.

На додаток до підсилювача керма із змінним зусиллям, що входять в базову комплектацію, новий «Seat» Ibiza оснащується останньою версією ABS гальм.

19.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250