Президент України Віктор Янукович відвідав завод «Єврокар»

19 травня 2011 Президент України Віктор Янукович відвідав завод "Єврокар", який знаходиться в с.Соломоново Ужгородського району Закарпатської області. У ході візиту Голова наглядової ради ПрАТ "Єврокар" Олег Боярин ознайомив Президента з модернізацією виробництва «Єврокар» (головним конвеєром, центром логістики, новим випробувальним треком). Також Глава держави відвідав нові виробничі потужності - корпуси зварювального і фарбувального виробництв, запуск яких призначений на кінець 2011 р.

Під час спілкування з представниками ЗМІ Віктор Янукович дав позитивну оцінку динаміці діяльності підприємства:

«Мені цікаво бачити прогрес на підприємстві всупереч тим проблемам, з якими йому доводиться стикатися. Я задоволений, що тут створені робочі місця, стабільно виплачується заробітна плата».

«Упевнений: шлях, який пройшло підприємство «Єврокар»- це яскравий досвід наполегливої праці, приклад можливостей, які є в України» - додав Глава держави.

В обговоренні перспектив автомобільної промисловості України також взяли участь представники концерну Skoda Auto as: г-н Ян Гурт, Директор з продажу в середній, східній Європі та Азії і пан Богдан Войнар, Член Правління, відповідальний за сферу HR. Звертаючись до них, Президент України підкреслив, що вважає своїм обов'язком створити сприятливі умови для роботи інвесторів в нашій країні.

«Ми поставили це завдання - вдосконалення регуляторної політики, фактичне зняття перешкод для розвитку бізнесу в нашій державі, створення умов для інвесторів. Це той шлях, яким Україна буде йти в найближчий час. Це шлях реформ, які створюють умови для розвитку економіки, різних напрямків життєдіяльності країни», - зазначив Президент.

У свою чергу, пан Б. Войнар заявив, що Україна має великий потенціал для розвитку автомобільної промисловості, в тому числі і для компанії Skoda Auto as

Довідка:

Завод «Єврокар» розташований в с.Соломоново Ужгородського району Закарпатської обл. Місце для будівництва заводу «Єврокар» обумовлене географічним положенням: ця територія межує зі Словаччиною, Угорщиною, Польщею та Румунією. Будівництво було розпочато 23 липня 2001 Загальний обсяг інвестицій у проект «Єврокар» складає 250 млн. доларів США. Підприємство входить до Групи компаній Атолл Холдинг.

ПрАТ «Єврокар» виробляє автомобілі, вузли, деталі та приладдя для авто та їх двигунів, здійснює технічне обслуговування автомобілів, а також оптову та роздрібну торгівлю ними. Протягом 2001-2010 рр.. на підприємстві виробляли автомобілі Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT. Зараз у виробництві - автомобілі всього модельного ряду марки Škoda. Підприємство оснащене сучасним промисловим обладнанням провідних європейських виробників. Персонал, зайнятий безпосередньо на виробництві автомобілів, пройшов спеціальне навчання в Чехії на підприємствах Skoda Auto as На заводі працює навчально-методичний підрозділ з підготовки кадрів, проводиться атестація персоналу, робочих місць та умов праці.

20.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250