П'яний водій іномарки показав ДАІ язик та кулаки

У Луганську інспекторам ДАІ, щоб зупинити «HYUNDAI» з п'яним водієм за кермом, довелося викликати на допомогу колег-оперативників, бійців «Беркута» і «Тайфуна» і слідчого прокуратури.

Коли після короткої погоні авто все-таки пригальмувало, водій почав матюкатися і кидатися на патрульних з кулаками. На допомогу йому поспішив і пасажир авто, але, на щастя, в цей момент до даішників вже приспіла підмога, викликана по рації. Нападників, які ледь трималися на ногах, швидко втихомирили і доставили в РУВС.

«Згідно з висновком Луганського обласного наркологічного диспансеру, обидва любителя кулачних боїв перебували в стані сильного алкогольного сп'яніння. В даний час вони затримані в порядку ст. 115 КПК України, і за даним фактом прокуратурою порушено кримінальну справу за ст. 345 КК України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронних органів) », - розповіли в прес-службі Луганського облУМВС.

Стаття ця, до речі дуже сувора. Якщо доведуть провину водія і пасажира, то їм загрожує покарання від 7 до 14 років позбавлення волі.

23.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250