Набув чинності наказ МВС від 8 квітня 2011 N131

Сьогодні, 23 травня 2011 набув чинності наказ МВС від 8 квітня 2011 N131 "Про затвердження Змін до Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС".

Серед норм, внесених до Інструкції, інтерес представляє положення про те, що маршрут патрулювання наряду ДАІ визначається командиром (начальником) підрозділу ДАІ і, при цьому, патрулювання на транспортному засобі здійснюється з включеними спеціальними світловими сигнальними пристроями синього кольору. Мова йде про патрулювання для профілактики і попередження ДТП на автошляхах державного значення між стаціонарними постами і без таких постів в межах території обслуговування.

 "Іншими словами, відтепер наряд ДАІ на дорозі має бути видно завдяки включеним проблисковим маячкам. А, відповідно, співробітники ДАІ на авто без увімкнених "мигалок" будуть вважатися не "при виконанні", - відзначають аналітики.

Крім того, автолюбителів не може не порадувати і норма про те, що розміщення наряду (службового автомобіля) ДАІ для здійснення профілактичних заходів у схемі маршруту патрулювання визначається виключно в місцях концентрації ДТП та урахуванням часу доби, інтенсивності руху та виду правопорушень, унаслідок яких відбуваються ДТП.

Іншими словами, відтепер наряди ДАІ повинні стояти не в зручних з точки зору співробітників ДАІ місцях, в місцях концентрації ДТП. Правда, відразу потрібно відзначити, що автолюбителю для того, щоб довести, що наряд ДАІ розташований не у відповідності з Інструкцією доведеться роздобути , як мінімум, інформацію про статистику ДТП на відповідній ділянці дороги.

23.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250