Geely взяла нову висоту

У квітні 2011 р. автомобілі Geely стали лідерами в Україні за обсягами продажів серед всіх китайських легкових брендів, а також серед іномарок у «С»-класу, випередивши популярні європейські бренди.

Geely б'є нові рекорди. У квітні був реалізований 721 автомобіль, всього за 4 місяці в 2011 р. володарями Geely стали 1743 власника. При зростанні ринку легкових автомобілів за даний період у розмірі 45%, продажі Geely виросли за 4 місяці 2011 р. на 77%, а в квітні цього року до аналогічного періоду минулого - на 144%.

Із загальної кількості автомобілів C-класу китайського виробництва, які імпортуються в Україну - 74,4% продажів припадає саме на бренд Geely.

На даний момент бренд Geely представлений на українському ринку трьома моделями: Geely СК-2, Geely МК, Geely МК-2. Найбільш продаваним є Geely СК-2, вартість якого стартує від 58 500 грн. У квітні 2011 р. таких автомобілів було продано 409 одиниць, всього за 2011 р. - 1006 одиниць (зростання продажів до аналогічних періодів минулого року 345% і 146% відповідно). Дана модель в квітні 2011 р. і стала найбільш продаваною серед іномарок в С-класі.

Основними чинниками успіху продажів Geely є: поєднання ціни-якості і доступної ціни, багата комплектація в порівнянні з конкурентами, стабільні показники якості, підтвердженням чого є 5-річна гарантія від офіційного імпортера - Групи компаній "АІС", великий вибір фірмових кредитних програм. А також перевірена часом і досвідом експлуатації десятків тисяч автолюбителів надійність автомобіля.

Крім цього, Geely - єдиний бренд в даному сегменті, який надає покупцям безкоштовно послуги служби підтримки.

Група компаній «АІС» продовжує активно розвивати бренд Geely в Україні. Так, в період з 25 по 29 травня на Київському Міжнародному Автосалоні будуть презентовані 5 нових моделей - седан D-класу Geely Emgrand EC-7, седан C-high класу Geely SL, молодіжний хетчбек Geely SC5, «позашляхова» версія популярної моделі Geely MK - «кроссовер» Geely MK Cross і власне оновлений Geely MK.

Компанія Geely - один з найбільших виробників легкових автомобілів Китаю. Конструкторські і дизайнерські розробки Geely здійснює в співпраці з відомими зарубіжними компаніями AVL List, Daewoo International, Maggiora, Shell. Після укладення однією з найгучніших операцій в автомобільному світі - покупки шведського Volvo, для Geely Group відкрилися нові перспективи в цьому напрямку.

В Україні автомобілі китайської марки збираються на потужностях Кременчуцького автоскладального заводу. Ексклюзивний імпортер Geely в Україні - Група компаній «АІС».

24.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250