Киянин торгував чужими "Лексусами"

Оперативники Дніпровського райуправління затримали шахрая, який виставляв на продаж чужі автомобілі престижних марок.

Серед пропозицій були «Лексуси» різних моделей і «Мазда-3». Отримавши завдаток у розмірі від 5 до 15 відсотків від вартості, «продавець» зникав, - повідомили в прес-службі МВС.

Потім зловмисник орендував у найближчому автосалоні автомобіль і приїжджав на ньому «на оглядини». Зловмисник поводився впевнено, при розмові використовував банківські терміни. Виконував усі забаганки клієнта. Якщо покупець не міг визначитися, яке авто йому до душі, кожен день привозив іншу машину. Для перевірки технічного стану авто навідувалися на СТО.

Зазвичай ця процедура здійснювалася за рахунок майбутнього покупця. Далі домовлялися про завдаток, а решту суми довірливий громадянин повинен сплатити при отриманні авто. Але забрати товар можна було тільки через місяць, мовляв, у такий строк банк оформляє право власності на покупку. Зараз слідством встановлено, що таким чином зловмисник обдурив сімох мрійників і заробив понад 200 000 гривень.

Оперативники обгрунтовано вважають, що постраждалих набагато більше. Відносно затриманого порушено кримінальну справу за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

24.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250