Через масштабну аварію транспорт у Києві зупинився

Вчора ввечері «Субару» з литовськими номерами на великій швидкості, зачепивши «Пежо», пробила огорожу швидкісного і вилетіла на трамвайні колії. Через ДТП рух трамваїв зупинився на 1,5 години в обидві сторони, також стояла вул. Борщагівська в районі НАУ.

Кажуть, що у «литовця» лопнуло колесо, але другий постраждалий водій винить у всьому порушення правил. «Я їхав по лівій крайній смузі. Побачив у дзеркалі, що ззаду мчить на великій швидкості «Субару». Коли наблизилася, різко почала обгін справа, що заборонено. Вже обігнавши, цей водій почав тиснути на гальма, машину занесло, мене вона відкинула на одну сторону, а сама - на трамвайні колії», - говорить водій «Пежо» Анатолій. Водія «японця» доставили в лікарню з численними травмами.

У «Київпастрансі» вже готують позов до суду на винуватця ДТП. «Акти складаються. Там працював наш ревізор, потім буде прорахована сума збитків, виходячи з пасажиропотоку в цей час - а це був час пік. Після ми подаємо до суду на водія і стягуємо цю суму», - розповів заступник гендиректора КП «Київпастранс» Сергій Литвинов. Водієві доведеться заплатити близько 10 тис. грн.

25.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250