Автошоу SIA-2011 стартувало в Києві

У Києві стартувала головна автомобільна подія року - єдиний Київський Міжнародний автосалон SIA-2011. Сьогодні, 25 травня, автосалон буде працювати для преси, а з 26 по 29 травня виставку зможуть відвідати всі бажаючі.

Під експозиції учасників у Міжнародному виставковому центрі відведено 27 тис. кв. м, на яких розмістять свої стенди 450 учасників (у 2010 році у виставці брали участь близько 400 компаній). Свою участь в автосалоні підтвердили такі автомобільні бренди: "Mercedes-Benz", "Brilliance", "Chevrolet", "Chery", "Chrysler", "Dodge", "Daihatsu", "Faw", "Geely", "Hyundai" , "Jeep", "Kia", "Lada", "Lifan", "Opel", "Saipa", "SsangYong", "Subaru", "Renault", "ZAZ", "Богдан", "ГАЗ" та інші .

Проте відвідувачі не побачать на автосалоні таких великих брендів, як "Toyota", "Volkswagen", "Audi", "Ford", "Nissan" або BMW. Імпортери мотивують свою відмову в участі різними, зокрема, фінансовими причинами.

Разом з тим, традиційно на "SIA" буде представлено всі супутні продажу авто товари: автозапчастини, шини, автосервісне обладнання, автохімія, автокосметика, аксесуари та ін

Організатори очікують зростання відвідуваності в порівнянні з минулим роком, коли автошоу відвідали 150 тис людей. До того ж, SIA-2011 триватиме на один день більше, ніж у минулому році.

25.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250