Сьогодні в Ялті покажуть унікальну машину за півмільйона доларів

Вже сьогодні на трасах ПБК можна помітити унікальний гоночний автомобіль Proton Satria S2000 вартістю $ 500 тис. До тестових тренувань вже приступила команда, у складі якої є українці. І за кілька днів до старту ялтинського етапу Intercontinental Rally Challenge в їх складі відбулася сенсаційна заміна. Замість лідера збірної України Олександра Салюка-молодшого, який так і не відновився після перелому ключиці, за кермом поїде його батько - 56-річний Олександр Петрович, а другим пілотом буде сам голова оргкомітету Prime Yalta Rally - 51-річний Євген Червоненко. У сумі їм 107 років на двох, і це самий літній екіпаж в історії проведення гонок IRC.

Буквально вчора вони отримали міжнародні ліцензії і пройшли медкомісію - так що до старту готові, як і 20 років тому, коли збирали після заїздів кубки та медалі в складі збірної СРСР. «Мені дуже шкода, що Саша-молодший не зможе стартувати в цій гонці, - як завжди емоційно заявив Євген Червоненко. - Я б дуже хотів, щоб він зробив те, чого не змогли зробити ми з Петровичем - стати світовою зіркою. Але життя іноді підносить нам сюрпризи. Тепер ми з Салюком-старшим, як у Дюма, двадцять років по тому вийдемо на старт. Ми приймаємо виклик, який кидає нам доля!».

Для Салюка-молодшого відмову від участі в ралі став справжньою драмою - він реально міг претендувати на призи в конкуренції з суперзірками IRC. Тепер за сина на трасі відповість батько. «Не уявляєте, як зараз б'ється моє серце. Чи міг я повірити 20 років тому, виступаючи на ВАЗ 2108, що коли-небудь вийду на старт європейського ралі на самому сучасному автомобілі XXI століття?! Безумовно, ми не ставимо перед собою завдання боротися з тими сильними молодими гонщиками, які зараз сидять поруч зі мною. Я просто вдячний компанії Proton за надану довіру, ми з Червоненком постараємося виправдати».

Кримський етап IRC буде проходити з 2 по 4 червня в околицях Ялти на трасах біля Ай-Петрі, селищ Лівадія, Соколине й Орлине за участю понад 100 екіпажів з 24 країн світу.

26.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250