Кримські автоманьякі спалили «Лексус» депутата-регіонала

Машину відомого депутата Сімферопольської міськради і власника мережі магазинів «Білонг» Бориса Фротмана підпалили ввечері 24 травня біля хрущовки на вулиці Гагаріна. Як вдалося з'ясувати, чорний «Лексус» седан знаходився не в гаражі підприємця, а постійно паркувався на ніч біля будинку його водія - поруч із двором звичайної 5-поверхівки по Гагаріна, 26.

За словами сусідів, квартира шофера, якого звуть Юрій, знаходиться у першому під'їзді на четвертому поверсі, її вікна не виходять на те місце, де він поставив автомобіль, - фактично транспорт був без нагляду. «Пожежа почалася на початку десятого вечора, - розповіла жінка яка живе в тому ж під'їзді, що представилася Валентиною. - Але швидко вискочив охоронець з перукарні що знаходиться в цоколі та вогнегасником погасив полум'я».

Звернулися у фірму «Діана-Крим», де працює сторож, щоб поспілкуватися з очевидцем, але там відмовилися дати контакти хлопця, назвавши лише ім'я героя - помічника пожежних: «Михайло виїхав з міста, з ним не можна зв'язатися - залиште ваш номер , ми вам передзвонимо». На місце НП також приїжджали пожежна машина і наряд міліції. Там, де був припаркований «Лексус», залишилися чорні сліди від розплавленої гуми покришок: на початку горіло ліве колесо, потім полум'я перекинулося на праве, згоріло крило машини, - уточнив джерело в правоохоронних органах.

Сам Борис Фротман відмовився коментувати ситуацію, лише підтвердив сам факт події: «Міліція зараз цим займається. Вам я нічого говорити не буду - ви шукаєте смажені факти, а це - мої особисті проблеми». Машині підприємця - 2-3 роки, сума збитків ще не встановлена. Міліція поки в пошуках зловмисника. А у місцевих політиків свої версії. «У Фротмана завжди було багато ворогів, але Борис - людина нормальна», - говорить екс-депутат Сімферопольської міськради Валерій Іллічов.

Його колега по минулому скликанню міськради Наталія Лантух вважає, що цей підпал навряд чи носить якийсь політичний підтекст, наприклад, через проблеми у давнього опонента погорільця - Йосипа Файнгольда: «Я сумніваюся, що Фротман міг загострити відносини з колегами. Він завжди вів витриману політику, йдучи на загострення в крайніх випадках. Я не помічала гострих відносин між Фротманом і Файнгольдом, звичайно, бувало, що вони не погоджувалися один з одним з деяких питань. Відвертої ворожнечі я ніколи не помічала. Про ворогів Фротмана нічого не знаю, але інциденти завжди були».

До речі, за день до випадку з «Лексусом» у Сімферополі підпалили ще одну дорогу іномарку - «Субару» місцевого підприємця, вона згоріла до тла.

26.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250