ZAZ Lanos отримає 4 двигуна!

У лінійці силових агрегатів ЗАЗ Ланос з'явиться новий 1,4-літровий двигун з АКП виробництва General Motors. Аналогічний мотор будуть ставити на Aveo, який буде випускатися на ЗАЗі з кінця 2011 року.

Як повідомив в ексклюзивному інтерв'ю Голова правління Запорізького автозаовода Микола Євдокименко, завод найближчим часом істотно розширить лінійку двигунів моделей, що випускаються.

Так, на ЗАЗ Ланос ставитимуться чотири силові агрегати: Мелітопольського заводу 1,3 л (76 к.с.) для "Сенса", виробництва General Motors знайомий українцям 1,5 л (86 к.с.), а також 1,4 л з автоматичною коробкою передач. Цей силовий агрегат буде доступний українцям з осені нинішнього року. Крім того, ЗАЗ почав виробництво "Ланосів" з китайськими двигунами Chery 1,5 л V16 (109 к.с.), який збираються на Мелітопольському моторному заводі і встановлюються на ZAZ Forza. Цей мотор поки поставляється з 5-ступінчастою механікою, але з початку 2012 року можливий варіант і з АКП.

Подібної лінійкою силових агрегатів буде оснащуватися і Chevrolet Aveo нинішнього покоління, який з кінця 2011 року буде випускатися на ЗАЗі під маркою ЗАЗ і іншим ім'ям. Він теж отримає як мелітопольський мотор 1,3 л, так і стандартний 1,5 л (86 к.с.) і 1,4 л з АКП. А ось двигун від Forza на дану модель не підходить. За словами Миколи Євдокименка, зараз ЗАЗ веде переговори з одним із виробників двигунів у Китаї, які випускають його за японською ліцензією. Якщо вдасться домовитися за вартістю, то новинка може комплектуватися цим мотором. Втім, остаточне рішення до даного виробнику двигунів ще не прийнято.

26.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250