Купити запчастини в будь-якій точці України за фіксованими цінами - буде реально

В Україні з'явиться нова мережа магазинів запчастин, одна з «фішок» якої - фіксовані ціни, можливість замовлення через Інтернет і доставка в будь-який куточок країни.

На SIA 2011 компанія «Зіп-Авто» (філія Корпорації УкрАВТО) представила свій новий проект - мережа магазинів запчастин «Зіп-Маркет».

Зараз у Києві та області функціонує 14 магазинів, а до кінця року їх кількість зросте до 30. У найближчих планах - довести цю цифру до 150.

 «Мережа магазинів «Зіп-Маркет» стане найбільшою на ринку запчастин в нашій країні, - сказав Володимир Рудаков, генеральний директор АФ «Зіп-Авто». Більше 300 найменувань запчастин і аксесуарів для автомобілів від кращих світових фірм-виробників будуть представлені в наших магазинах».

Ще одним інструментом продажу запчастин компанії стане Інтернет-магазин, який запуститься вже в червні. Ціни як при покупці в магазинах «Зіп-Маркет», так і при купівлі через Інтернет, будуть однаковими в будь-якій точці України. Доставка товару, купленого через Інтернет, буде проводитися безкоштовно протягом 24 годин.

26.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250