ЛАЗ і "Renault" будуть спільно випускати мікроавтобуси

Міністерство інфраструктури України розглядає можливість створення спільного виробництва мікроавтобусів Львівським автобусним заводом (ЛАЗ) і компанією "Renault". Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков за підсумками Міжнародного транспортного форуму (МТФ), що проходить 25-27 травня 2011 року в м. Лейпциг (Німеччина).

"Ми домовилися про спільний проект - в першу чергу мова йде про виробництво мікроавтобусів", - сказав Б. Колесников, якого цитує прес-служба Міністерства інфраструктури.

За словами віце-прем'єр-міністра України, також розглядається можливість налагодження спільного виробництва автобусів швидкої допомоги для потреб Львова в контексті проведення Євро-2012. "Це питання лежить у площині роботи бізнесу, - сказав Б. Колесніков. - Тому завдання уряду в цьому контексті - зробити умови роботи максимально прозорими і комфортними".

Нагадаємо, участь у цьогорічному Міжнародному транспортному форумі взяли, крім віце-прем'єр-міністра - міністра інфраструктури Україні, міністри транспорту 52 країн-членів МТФ: Німеччини, Вірменії, Австралії, Азербайджану, Білорусі, Бельгії, Боснії і Герцоговини, Болгарії, Канади, Кореї , Данії, Іспанії, Естонії, США, РФ, Франції, Грузії, Угорщини, Індії, Ісландії, Італії, Японії, Латвії, Литви, Мексики, Молдови, Чорногорії, Норвегії, Нідерландів, Польщі, Португалії, Румунії, Великобританії, Словаччини, Швеції , Швейцарії, Туреччини та інших країн ЄС. Крім того, до обговорення залучені провідні неурядові "гравці транспортного ринку".

Міжнародний транспортний форум - це міжурядова організація, що входить до складу Організації економічного співробітництва та розвитку.

27.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250