Автоперевізникам компенсують кредити за придбання вітчизняних автобусів

Уряд готовий компенсувати українським автоперевізникам до 100% кредиту за купівлю нових автобусів українського виробництва. Про це повідомив 26 травня, віце-прем'єр-міністр України - міністр інфраструктури Борис Колесніков за підсумками Міжнародного транспортного форуму (МТФ), що проходив 25-27 травня 2011 року в м.Лейпциг (Німеччина).

"Держава повинна вести абсолютно прозору гру з бізнесом. Якщо перевізник купує нові автобуси, держава забезпечить умови для його роботи, але возити на "скотовозах" людей ми не будемо. Ми не дозволимо переобладнати надалі вантажні автобуси під пасажирські, адже вони будувалися за зовсім різними конструкторським схемами", - підкреслив віце-прем'єр-міністр, якого цитує прес-служба Міністерства інфраструктури.

"Ми готові компенсувати 100% кредиту - тобто, повну ставку кредиту за покупку автоперевізниками автобусів українського виробництва. Позиція держави така: купуйте автобуси великої місткості українського виробництва, і держава всіляко вам у цьому допоможе. Такі правила ми введемо вже з 1 липня цього року", - зазначив Б. Колесніков.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що для того, щоб не було нарікань з боку перевізників, Міністерство інфраструктури значно вдосконалює Порядок проведення конкурсів на пасажирські перевезення: "Ми зробимо конкурси абсолютно відкритими: конверти будуть відкриватися у присутності самих автоперевізників-конкурсантів - такого ніколи не було раніше".

"Ми повинні прибрати будь-які перешкоди для розвитку бізнесу. Але бізнес повинен розуміти: економіка перевезення автобусом великої місткості набагато раціональніше, ніж малим і переобладнаним, який, тим більше, несе загрозу безпеці пасажирів", - зазначив Борис Колесніков.

28.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250