"Hyundai" буде продавати в Україні новий "Veloster"

Продажі в Україні нового спортивного хетчбека "Hyundai" Veloster, прем'єра якого відбулася в рамках київського автосалону "SIA-2011", стартують у третьому кварталі 2011 року. Про це повідомив комерційний директор "Хюндай Моторс Україна" Геннадій Четверухін.

За словами топ-менеджера, цінова політика автовиробника на новинку поки не визначена. "Враховуючи, що це молодіжна машина, я думаю ціна буде розумна", - прогнозує Г. Четверухін.

Поки що для автомобіля передбачено один бензиновий двигун 1,6 л., потужністю 130 к.с. "Для "гарячого" хетчбека цього недостатньо, але в найближчих планах компанії укомплектувати машину турбодвигуном, потужність якого буде перевищувати 200 к.с. Я думаю якраз на автомобілі з таким двигуном буде максимальний попит. Хоча з огляду на нинішню вартість бензину, все більше людей орієнтуються на витрату палива і цікавляться малооб'ємними машинами", - зазначив комерційний директор "Хюндай Моторс Україна".

Нагадаємо, світова прем'єра "Hyundai" Veloster пройшла на минулому автошоу в Детройті.

Автомобіль побудований на новій платформі передньопривідної "Cee'd". Особливістю моделі є асиметричний дизайн кузова. Для полегшення посадки пасажирів, з правого боку передбачено 2 дверей, в той час як з боку водія - одна.

27.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250