"Hyundai" почав постачання в Україну нової "Elantra"

Компанія "Hyundai" почала поставки в Україну нового покоління седана "Elantra". Перша, невелика, партія автомобілів прибуде в Україну в червні. Про це повідомив комерційний директор "Хюндай Моторс Україна" Геннадій Четверухін.

"Замовлення на нову "Elantra" почалися 4 місяці тому. Перші машини ми плануємо продати вже в червні 2011 року. Це правда буде невелика партія - 30-40 авто - тим не менш вони вже в дорозі до нас. Можна говорити що масові поставки "Elantra" вже розпочато", - розповів Г. Четверухін.

Разом з тим, компанія поки не оголошує ціну на новинку. За словами представника "Hyundai", цінова політика поки не визначена, але ціна на нову "Elantra" не буде сильно відрізнятися від попереднього покоління. "У будь-якому випадку вона буде конкурентноспроможна. Є моделі які змушують подумати, чи варто їх постачати сюди у великих обсягах - про "Elantra" цього сказати не можна", - зазначив Г. Четверухін.

Нове покоління "Elantra" буде представлено на українському ринку з бензиновими двигунами об'ємом 1,6 л (130 к.с.) і 1,8 л (150 к.с.) з 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробками передач в трьох комплектаціях - Drive, Comfort і Premium.

28.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250