"АвтоКрАЗ" розробив новий сміттєвоз на шасі "Краз Н23.2"

Холдингова Компанія "АвтоКрАЗ", у партнерстві з компанією "Велмаш-Україна" (м. Харків), розробила новий тип контейнерного автомобіля-сміттєвоза "КрАЗ Н23.2" (МПР-2). Сміттєвоз призначений для механізованого завантаження, транспортування і вивантаження побутового сміття, великогабаритних будівельних і промислових відходів в змінних контейнерах.

Як повідомили в прес-службі компанії, автомобіль-сміттєвоз "КрАЗ Н23.2" (МПР-2) базується на триосьовому беськапотний шасі "КрАЗ Н23.2", оснащеному новим шестициліндровим рядним ярославським двигуном ЯМЗ-6501.10 (Євро-3), потужністю 362 к.с., і 9-ступінчастою механічною коробкою передач 9JS200TA.

Шасі "КрАЗ Н23.2" з новою кабіною над двигуном, в порівнянні з капотними автомобілями "КрАЗ", має меншу габаритну довжину і радіус повороту, при однаковій монтажній довжині рами.

Мультіліфтовое обладнання МПР-2, встановлене на шасі, включає в себе знімний контейнер, об'ємом 30 м3, і кран-гідроманіпулятор КМУ 90-01 з грейферним захватом, об'ємом 0,35 м3.

Автомобіль-сміттєвоз "КрАЗ Н23.2" (МПР-2) має вантажопідйомність 16 тонн і компонується чотирма знімними контейнерами.

Як відзначили в компанії, головні переваги нового вітчизняного сміттєвоза-багатофункціональність і висока продуктивність.

"Кілька контейнерів, розставлених в різних кварталах міста, дозволяють накопичувати різні відходи, зберігати їх і швидко розвантажувати, із застосуванням крана-гідроманіпулятора, здійснювати завантаження змінного контейнера в місцях зосередження великої маси сміття та різних відходів", - пояснили в "АвтоКрАЗі".

Нове автомобільне шасі "КрАЗ Н23.2" конструктивно розраховане на установку інших типів сміттєзбиральних обладнання.

27.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250