У Києві презентували рестайлінговий КАМАЗ

26 і 27 травня в столичному Пушкінському парку, в рамках «Дня клієнта КАМАZ» проходить показ камських вантажівок з оновленими кабінами.

Вантажівки КАМАЗ з рестайлінговий кабінами на заводі почали збирати ще в кінці 2009 року, проте в Україну офіційно вони дісталися тільки зараз - позначилася економічна криза. Тепер ринок пожвавився - настав час пропонувати нові моделі.

Зовнішність автомобілів прикрашають нова маска з решіткою радіатора, інший бампер. З'явилася більш потужна світлотехніка, доопрацьовані спойлери. Істотно змінився і інтер'єр. Приладова панель з жорсткого пінополіуретану обладнана цифровими приладами з покриттям антивідблиску. Рульова колонка регулюється в двох напрямках. Чотирьохточкова пневмопідвіска кабіни помітно знизила вібрацію і поліпшила плавність ходу. Встановлюються комфортабельні крісла Grammer на підвісці.

Цвяхом програми став самоскид КАМАЗ-65115, з якого урочисто зняли покривало. Вантажопідйомність машини - 14 т, об'єм кузова - 10 м куб. Двигун - турбодізель марки Сummins, потужністю 300 к.с. На машині встановлюється 8-ступінчаста коробка передач марки ZF. І двигун і КП збираються на спільних СП в Набережних Челнах. На святі був також представлений і ряд інших рестайлінгових моделей.

27.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250