Автодома і їх конструкція

Це дивно, але колись «мамою» автобудинків послужила велика американська депресія! Тоді, в 20-х роках минулого століття, безліч безробітних колесили по Америці в пошуках роботи. Щоб мати дах над головою, вони збивали фанерні будиночки, встановлювали їх на старі автомобільні шасі і возили за собою по всій країні. Так народився автодом. Але, звичайно, ці прості конструкції минулого нагадують сучасний комфортабельний автодом хіба що ідеєю житла на колесах. Тому що навіть за настроєм вони різні: адже тепер автобудинки служать найчастіше для відпочинку. І тому така популярна сьогодні оренда автодомів - адже вони бувають потрібні лише на короткий період. Автодім у теперішньому значенні цього слова - це не тільки дах над головою, а житло з усіма зручностями: спальнею, кухнею, душем і санвузлом, оснащеними всім необхідним обладнанням, електрикою, гарячою і холодною водою. В області ж ергономіки та дизайну інтер'єрів виробники постійно змагаються між собою, і кемпінг у період відпусток наочно демонструє це. У класифікації, прийнятої в Америці, автобудинки розрізняють залежно від типу шасі: його величини і конструкціі.Існують типи «А», «В» і «С». Клас "люкс" - «А», найбільш економічний - «С». У Європі ж головною характеристикою автобудинку вважається тип житлового модуля. Одні з них в тій чи іншій мірі вбудовані безпосередньо в автомобіль, інші ж - автономні. Автодома вбудованого типу:

Альковні. Над кабіною водія виступає розташована частина житлового модуля, де міститься спальня. Такі автобудинки конструюються на основі шасі малотоннажних вантажівок, вони досить просторі і розраховані на 5-6 чоловік.

Полуінтегровані. У такого автобудинку розрізняють житловий модуль (без виступаючої над кабіною частини) і стандартноу кабіну. Візуально об'еднує їх в єдине ціле - обтічник, встановлений на даху кабіни.

Інтегровані. У цього автобудинку кабіна і житловий модуль конструктивно і дізанерскі об'єднані в єдиний кузов, без розділення. Зовні це - загальний гармонійний силует, а в середені - сполучається простір.

Житлові мінівени. Це типові мікроавтобуси, обладнані всередині як житло.

Кемпінгбуси. Це найпростіший і економічний тип автобудинку - мінімум побутового обладнання, поміщений в салон серійного мікроавтобуса або фургона.

Автодома автономного типу:

Караван. Це житловий вагончик-причіп. Як за розміром, так і за класом комфорту і рівню обробки вони варіюються в дуже широкому діапазоні, включаючи клас «люкс».

Причіп - намет. Це компактний і маневрений автодом, що представляє собою невеликий трейлер, в якому буксується житлова частина у складеному стані.

Автотуризм зараз дуже популярний, багато в чому завдяки налагодженим технологіям, таким як оренда автодомів і розгалужена мережа кемпінгів в популярних туристичних місцях.

26.12.2010рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250