Трасу Одеса - Рені обіцяють відкрити 3 червня

Дорогу Одеса - Рені обіцяють відкрити 3 червня, після ремонту переправи через Дністер в районі Паланки. «Там зруйнувався і випав бетонний елемент, який тримався на металевих конструкціях. Пошкоджені конструкції вже відновлені. Зараз йде заливка бетону», - розповів заступник губернатора Олександр Малін. Однак фахівці кажуть, що ремонт - тимчасове вирішення проблеми.

«Міст неправильно побудований. Палі плавають у в'язкому мулі, не дістаючи твердої поверхні, - розповідає інженер-гідролог Іван Прокоф'єв, - Переправу постійно розмиває. Так що, по суті, міст треба будувати заново». Чиновники не згодні. «Міст дійсно вже давно перебуває в аварійному стані. В останні роки ми навіть скоротили дозволений тоннаж на переправі з 60 до 15 тонн, - говорить Олександр Малін. - Проте він був побудований з дотриманням всіх будівельних норм, і зараз наше головне завдання - привести його в порядок після аварії».

У той же час весь транспорт з автодороги Одеса - Рені перенаправлений на трасу Одеса - Затока - Білгород-Дністровський, і водії змушені годинами стояти в кілометрових пробках. «Як пустили фури, їздити стало неможливо. Перед Затокою стоїмо кілька годин, а в Затоці теж якісь роботи йдуть посеред дороги», - скаржиться житель Ізмаїла Анатолій, після поїздки до дітей в Одесу.

До речі, відразу після ремонту мосту обласні чиновники планують відновити дороги в цьому районі. «Дорога так була не в кращому стані. А після напливу вантажівок і зовсім розбилася, - говорить Малин. - Швидше за все, роботи будуть вести вночі, щоб не створювати заторів і не знижувати активність туристів».

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250