У Києві відкрилися відразу три велопарковки

З нагоди Дня Києва за сприяння КМДА та за підтримки Шевченківської райдержадміністрації в парку ім. Тараса Шевченка відкрилася велопарковка.

Ініціатором і спонсором проекту виступив кнайп-клуб «Купідон» на чолі з директором Федором Баландіним, повідомили в прес-службі КМДА.

«Сьогоднішня подія є дуже знаковою для міста. Адже проблема створення велосипедних доріжок у місті стоїть досить гостро. Там, де ми сьогодні будуємо або реконструюємо автошляхи, скажімо, як у минулому році при будівництві вулиці Здолбунівській, або вже в цьому році при реконструкції проспекту Бажана, виділяється необхідна площа для велосипедних доріжок. А от у центрі столиці, де є певні обмеження транспортної інфраструктури, це зробити складніше. Тому сьогоднішній захід є нашою маленькою перемогою у вирішенні даної проблеми. Більше того, розвиваючи мережу велосипедних трас і парковок, ми робимо вагомий внесок у збереження екології міста та здоров'я його мешканців», - підкреслив під час урочистого відкриття голова КМДА Олександр Попов.

Автором велосипедного паркувального майданчика є київський скульптор Костянтин Скритуцький, який вже прикрасив своїми роботами вулиці Києва, зокрема, скульптурами «Їжачок у тумані», «Летюча корова», «Балерина», «Дерев'яна балерина», сквером на Пейзажній алеї та іншими арт- об'єктами.

Участь у розробці макету велопарковки також взяли члени Асоціації велосипедистів Києва.

Також відкрилися велопарковки в Шевченківському районі Києва - на розі вулиць Пушкінська і Прорізна і на вулиці Богдана Хмельницького, 3.

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250