На український авторинок виходить новий бренд з Китаю - "Lifan"

Продажі автомобілів Lifan в Україні почнуться вже в наступному місяці. Перша партія автомобілів вже поступила в дилерську мережу. Планом продажів на поточний рік на внутрішньому ринку передбачена реалізація 750 авто під брендом "Lifan". Про це повідомили в прес-службі корпорації "Богдан".

За словами керівника проекту "Lifan" Ігоря Ткаченка, на першому етапі в дилерській мережі з'являться три моделі авто "Lifan": В клас - "Lifan 320", С-клас - "Lifan 520" (у двох кузовах: седан і хетчбек) і в З-High клас - "Lifan 620". "Новинка модельного ряду Lifan, яка була представлена на Шанхайському автомобільному салоні 2011 - позашляховик Х60 з'явиться в автосалонах українських дилерів вже восени поточного року", - додав пан Ткаченко.

Заснована в 1992 році, "Промислова група Lifan" є одним з найбільших приватних підприємств Китаю. Спеціалізується на виробництві мотоциклів, легкових автомобілів, автобусів, генераторів і силових агрегатів.

Серед конкурентів "Lifan" на українському ринку у "В" класі: "Chery Kimo", "Chevrolet Aveo" (Hatch) (обидві представляє корпорація "УкрАвто") в "З" класі: "Zaz Lanos", "Zaz Forza" ( представляє корпорація "УкрАвто"), "Geely MK" (представляє група компаній "АІС"), "Renault Logan", в "С-High": "Chery Elara", "Geely FC".

Нагадаємо, на початку лютого корпорація "Богдан" оголошувала про наміри розширити продуктовий портфель.

Корпорація "Богдан" заснована в лютому 2005 року. На сьогоднішній день "Богдан" має виробничі потужності, що дозволяють виробляти до 9 000 автобусів та тролейбусів на рік в усіх класах: від особливо малого до особливо великого, 15 000 вантажівок і 120 000 - 150 000 легкових авто.

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250