Найшвидший SEAT в Україні LEON CUPRA 2,0 TSI 240 к.с. вже доступний в автосалоні «Авто-Київ»

Перший і єдиний оновлений автомобіль SEAT LEON CUPRA 2,0 TSI 240 л.с. можна придбати в автосалоні SEAT на Нивках за ціною 268 180 гривень.

Leon Cupra - самий спортивний і самий «гарячий» хетчбек SEAT. Автомобіль, що здатен і змагатися на гоночному треку, і щодня розсікати по звичайних міських вулицях. Більше того, цей автомобіль стає найшвидшою на сегодяшний день моделлю SEAT за прискоренням до 100 км/год - всього 6,4 секунди, а максимальну швидкість розвиває, де це можливо - 250 км/год.

SEAT Leon Cupra оснащений 2,0-літровим двигуном TSI потужністю 240 кінських сил.

Агресивна решітка радіатора, поєднана з протитуманними фарами, підкреслює спортивний потенціал Leon Cupra. Лінії кузова - достатньо плавні, що говорить про приналежність автомобіля до сімейства SEAT. Стильні легкосплавні 18-дюймові диски доповнюють спортивний спосіб. Сидіння прикрашені вишивкою Cupra, в такому ж кольоровому виконані бардачок і вставки на кермовому колесі.

Автомобіль SEAT Leon Cupra був розроблений фахівцями підрозділу SEAT SPORT, які збирають гоночні автомобілі для змагань WTCC.

Придбати перший і поки єдиний в Україні спортивний автомобіль SEAT LEON CUPRA 2,0 TSI сьогодні можливо тільки в автосалоні «Авто-Київ» на Нивках за ціною 268 180 грн.

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250