Фестиваль дитячої творчості «NIKO Junior Fest» у «НІКО - Україна» на Подолі!

Компанія «НІКО-Україна», офіційний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві та Київській області, запрошує Вас розділити  радість проведення унікального фестивалю дитячої творчості - «NIKO Junior Fest»!

4 червня 2011р. з нагоди Міжнародного дня захисту дітей на території дилерського центру «НІКО-Україна» на Подолі відбудеться унікальний фестиваль дитячої творчості «NIKO Junior Fest».

«NIKO Junior Fest» - розвивальний фестиваль дитячої творчості, який дає можливість всім бажаючим розкрити свої таланти на майстер-класах з малювання, ліплення, танців та інших видів прикладного мистецтва. Досвідчені викладачі проведуть для Вашої дитини захоплюючий урок англійської мови, а також навчать маленьких чад мистецтву дефіле для участі в конкурсі дитячої моди. Крім того, маленьких автолюбителів чекає майстер-клас з вивчення будови автомобіля і екскурсія на СТО.

Розважати дітвору буде досвідчена команда клоунів-аніматорів. На вході Вас зустріне улюбленець дітвори, символ фестивалю «NIKO Junior Fest» - плюшевий автомобіль Міцик, який проводить Вашу дитину у світ захоплюючих пригод від «НІКО-Україна» на Подолі.

Для дорослих гостей фестивалю буде діяти виставка автомобілів і тест-драйв, де кожен зможе отримати кваліфіковану консультацію з питань автомобіля, що сподобався і випробувати його в дії. Море приємних вражень і сюрпризів у цей суботній день всім: як дітям, так і дорослим гостям фестивалю.

Партнери: «Знайка», «Хелен Дорон Рання Англійська», Асоціація дитячої моди, «Веселка 4 you», «Майстерня Дива», «Весела Наука».

Місце проведення фестивалю: автосалон «НІКО-Україна» на Подолі за адресою:

вул. Набережно-Лугова, 4. Час проведення фестивалю: з 12:00 до 19:00

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250