Шины NOKIAN TYRES отмечены наградой

У конкурсі на економічність використання і екологічність застосованих матеріалів і технологій, який влаштовувало авторитетне німецьке видання Auto motor und sport, перше місце дісталося екошінам Nokian Tyres.

До відкриття літнього сезону німецькі журналісти провели черговий шинний конкурс, докладно оцінивши продукцію відомих світових виробників, і особливо відзначили в усіх категоріях екошіни Nokian Tyres.

Всім відомо, що правильне "взуття" для автомобіля дозволяє економити до 20% палива. Дуже показових результатів у цій галузі вдалося добитися "зеленій" моделі шин Nokian V - безперечного переможцю змагання, отримав вищу оцінку "Особливо рекомендованих до використання".

Як з'ясувало авторитетне журі, "гумові вироби" даної марки дають можливість автолюбителям економити до 500 мл пального на кожні 100 км або більше 170 літрів і майже € 300 в нормальному режимі водіння на 40 000 км пройденого шляху.

За даними nokiantyres.de, крім зниження "апетиту", машини, оснащені економічною моделлю шин, продемонстрували відмінні динамічні і гальмівні характеристики, підвищену "чіпкість" як на сухій, так і на мокрій дорожній поверхні, а також низький опір коченню.

30.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250