Мажор Рудь, що збив на смерть трьох жінок, хотів, щоб його відпустили додому

У Запоріжжі пройшло четверте засідання суду над сином екс-прокурора Жовтневого району Дніпропетровська Дмитром Рудем. Нагадаємо, минулої осені він, керуючи джипом, збив на смерть трьох жінок на Набережній Перемоги у Дніпропетровську.

Суд проходить в закритому режимі (за клопотанням потерпілої сторони) і це обурило десятки громадян Дніпропетровська, які вчора на знак протесту провели під Хортицьким райсудом Запоріжжя мітинг. «Це дуже резонансна справа, а її закривають від громадськості. Є всі підстави вважати, що це робиться для того, щоб Дмитро Рудь зміг уникнути суворого покарання (а йому загрожує до 10 років в'язниці). Ми плануємо супроводжувати пікетами кожне засідання суду », - говорить активіст Александ Славін.

Активісти приписують собі вже одну маленьку перемогу - на сьогоднішньому засіданні судді відхилили клопотання адвокатів Рудя про зміну запобіжного заходу для їхнього підзахисного (Рудь зараз під вартою) на підписку про невиїзд, оскільки у підсудного загострився цілий ряд хронічних захворювань.

31.05.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250