В автопарку Кабміну - 30 "Мерседесів"

На обслуговування і утримання автопарку секретаріату Кабінету міністрів України в 2011 році передбачено виділення 35,4 млн.грн.

Згідно з інформацією, розміщеної на Інтернет-порталі уряду, на балансі автопідприємства секретаріату Кабміну знаходиться 198 транспортних засобів: 30 автомобілів "Mercedes"; чотири автомобілі "Toyota"; 62 автомобіля "Volkswagen"; два автомобілі "Opel Combo"; три автомобілі "Renault Kangoo "; 45 автомобілів "Skoda Octavia", три автомобіля "Газ-14"; один автомобіль "Зіл-114", 14 мікроавтобусів; вісім автобусів, 17 - вантажних і 9 - вантажопасажирських спеціальних автомобілів.

У повідомленні наголошується, що транспортне обслуговування прем'єр-міністра здійснюється двома автомобілями марки "Mercedes". "У зв'язку з тим, що дані про транспортне обслуговування прем'єр-міністра України відповідно до Закону України "Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб" є конфіденційними, додаткову інформацію з цього приводу дати не можемо", - зазначили в Кабміні.

При цьому у відомстві додали, що середньомісячна зарплата водія в автогосподарстві секретаріату Кабміну в середньому становить 3500 - 3800 грн. "Це досвідчені фахівці, які мають значний досвід (стаж) і кілька категорій на управління транспортних засобів", - йдеться в повідомленні.

31.05.2011

рекламный баннер 300 на 250