Українських перевізників не пускають у Європу

Українські водії отримують набагато нижчу зарплату і використовують транспортні засоби, до яких пред'являються менш жорсткі вимоги, як у Європейському Союзі. Тому питання допуску українських компаній до транспортних перевезень ЄС на поточний момент не існує. Про це заявив голова переговорної групи від Єврокомісії з питань ЗВТ з України Філіп Куісон виданню Економічні вісті.

Прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що ЄС зайняв "дискримінаційну позицію" в питанні доступу на європейський ринок послуг українських автоперевізників.

Учасники ринку міжнародних автоперевезень вважають, що Європа може піти на відкриття доступу українським транспортникам. Але водночас вона може посилити умови до екологічності та безпеки транспорту, що використовується на території Європи.

"Це боляче вдарить по перевізникам - в Україні лише 20% авто, задіяних у міжнародних перевезеннях, мають вік до трьох років", - каже директор автотранспортної компанії Vast - Trans Валерій Черненко.

Нагадаємо, українські міжнародні автоперевізники отримали від Італії 800 додаткових дозволів на здійснення вантажних перевезень у 2011 році. 500 з них виділено для вантажних автомобілів, що відповідають екологічним вимогам Євро III. Ще 300 - для автомобілів екологічністю Євро V (будуть передані Україні до кінця червня 2011 року).

01.06.2011

рекламный баннер 300 на 250