Кабмін має намір посилити законодавство з переобладнання транспорту. Законопроект № 8359

Кабінет Міністрів подав у Верховну Раду законопроект № 8359, що стосується переобладнання транспортних засобів. З одного боку проект закону спростить життя виробникам, які займаються виробництвом транспортних засобів, так як зникла необхідність отримувати свідоцтво про узгодження конструкції механічного транспортного засобу щодо безпеки, так як ці ж функції покладені на сертифікацію. Але дана новація відноситься тільки до виробників техніки.

Для невеликих компаній, що займаються переобладнанням транспортних засобів і випускають 5 і більше одиниць продукції, сертифікація - не обов'язкова. Ось для них наявність свідоцтва про узгодження конструкції механічного транспортного засобу на предмет безпеки дорожнього руху Кабмін пропонує прописати в законі "Про дорожній рух". Процедура отримання свідоцтва буде поєднуватися з контролем за процесом переобладнання. Переобладнати без свідоцтва тепер зможуть тільки ті організації, які випускають менше 5 одиниць техніки.

Законопроект № 8359 спрямований на посилення контролю за фірмами з переобладнання автотехніки, особливо з уживаних вантажних фургонів. Відзначимо, що Кабмін узяв курс на мінімізацію перевезень на переобладнання техніці, і в цьому зв'язку прагне обмежити її експлуатацію, так і посилити саму процедуру її виробництва. У той же час, в даному законі Кабмін заохочує виробників автотехніки, які проходять сертифікацію.

01.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250