Сьогодні стартує найбільша гонка в історії України

Сьогодні президент Віктор Янукович дасть відмашку старту ялтинського етапу світової гоночної серії IRC (пройде 2-4 червня).

До першої в історії України гонки світового рівня готові 98 екіпажів з 24 країн. Сумарна вартість машин-учасників Prime Yalta Rally - $ 2 млрд. У заліку IRC найбільше автомобілів Mitsubishi - відразу дев'ять відправляться за Кубком чемпіона вагою 6 кг.

«Ми йшли до цієї дати довгих шість років, багатьох зусиль коштувало привезти до Криму таке ралі. Я дуже хочу, щоб всі, хто приїде у ваше місто в дні проведення ралі, залишили про нього тільки хороші враження. Тому дуже прошу всіх, хто працює у сфері послуг, не підвищувати ціни в три-чотири рази», - попросив ялтинців голова оргкомітету ралі, голова департаменту авіації МНС Євген Червоненко. Він, до речі, також буде стартувати у гонці штурманом одного з трьох екіпажів команди PROTON Motorsports, а за кермом - Олександр Салюк-старший, який замінив за кілька днів до старту свого сина, який так і не оговтався після операції.

У Ялту, де організатори чекають 300 000 уболівальників, в останні дні прибуває народ, але як розповіли у готелях - місця ще є.

02.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250