У Львові затримали хлопців, які викрали 15 позашляховиків

Викрадачі «полювали» за автомобілями вночі, ретельно вибирали жертв і постійно змінювали місце проживання.

За інформацією львівської ДАІ, в послужному списку злочинців щонайменше 15 прибуткових викрадень престижних іномарок класу Toyota LC Prado і Lexus.

За гастролерами міліція полювала давно, але спіймати зловмисників було не так-то просто, адже вони постійно переїжджали з місця на місце. Займалися злодійським промислом на території західного регіону. Найчастіше на «промисли» їздили в курортні містечка - Трускавець, Моршин, Східницю.

Про це розповів заступник начальника управління карного розшуку ГУ МВСУ у Львівській області Ігор Підлужний.

Одного із зловмисників спіймали пізно ввечері у Львові, поряд з його будинком. На наступний ранок, на світанку, попався і другий його спільник. Цього розшукали на Жовківщині. Він ховався в приміщенні занедбаної ферми в одному із сіл району.

Під час затримання в цьому приміщенні оперативники вилучили справжній бандитський арсенал - цілий набір відмичок, сканерів, за допомогою яких злочинці і крали дорогі іномарки. Були там бронежилети, маски, з десяток наручників, досить багато патронів різного калібру. Це наштовхує на думку, що банда не обмежувалася тільки угонами і робила і інші, більш тяжкі злочини.

Зараз розшукується третій учасник злочинної групи - 33-річний Тарас Розлуцький, житель Нового Роздолу на Львівщині. Правоохоронці просять повідомляти в міліцію всіх, кому що-небудь відомо про місце знаходження злочинця.

02.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250