Данилко купив Лексус за 170 тисяч доларів

На перший погляд, ця машина мало відрізняється від попередньої, оскільки артист залишився вірним улюбленій марці, кольору і формою кузова. Щоправда, нинішня машина коштує в шість разів дорожче за попередню, та й за своєю ціною може зрівнятися з трикімнатною квартирою в спальному районі Києва. Новенький Lexus LS 600 hl обійшовся йому в кругленьку суму - $ 170 000.

Як останнім часом зізнавався артист, його старенький LS 430 зжив своє. Ця модель не випускається з 2006 року, а стару зараз можна купити за $ 30 000. До того ж машині Данилко 8 років, вона вже зношена, несучасна, не відповідає нинішнім заходам безпеки.

Зате тепер у гаражі Андрія досконалий автомобіль преміум-класу. Двигун об'ємом 4,6 літра, потужністю 440 кінських сил. Машина за 6 секунд розганяється до швидкості 100 км / год. До того ж це гібрид, який працює на бензині та на електричному акумуляторі. Людина на пасажирському сидінні може управляти усіма мультимедійними системами в салоні. При цьому в крісло, обтягнуте світлою шкірою, вбудований масажер. А в разі зіткнення спрацьовують 8 подушок безпеки.

Примітно, що сам Данилко не сідає за кермо. Його возить особистий водій.

04.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250