Кабмін зібрався підвищити податки. Законопроект № 8630 від 03.06.2011

Кабінет Міністрів України пропонує підняти акцизний податок, збір за реєстрацію транспортного засобу, екологічний податок, збір за користування радіочастотами, і деякі інші податки і збори.

Така пропозиція міститься в проекті Закону про внесення змін до Податкового кодексу України про перегляд ставок деяких податків і зборів. Проект зареєстровано за номером 8630 від 03.06.2011.

У пояснювальній записці до проекту зазначено, що з огляду на сфери застосування податків і зборів, ставки

-Акцизного податку,
-Збору за першу реєстрацію транспортного засобу,
-Екологічного податку,
-Податку на земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких ще не провели,
а також збору за користування радіочастотним ресурсом України з урахуванням прогнозованого індексу споживчих цін у 2011 році збільшено на 8,9%.

У той же час, ставки плати за використання надр для видобутку корисних копалин, плати за користування надрами в цілях, не пов'язаних з видобуванням копалин, збору за спеціальне використання води, спеціальне використання лісових ресурсів збільшені на 11,3%.

Реалізація даного проекту дасть можливість збільшити надходження до бюджету, вказують його автори.

Дані зміни вносяться відповідно до пункту 4 розділу ХІХ Податкового кодексу України, за яким Кабмін щорічно до 1 червня вносить до парламенту проект закону про зміни ставок оподаткування, з урахуванням індексів споживчих цін, індексів цін виробників промислової продукції.

06.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250