Азаров доручив не перекривати дороги для свого кортежу

Прем'єр-міністр розпорядився, щоб маршрут для кортежу вибирали таким чином, щоб не створювати проблеми для автомобілістів.

"Прем'єр доручив міліції та охороні упорядкувати процедуру його переміщення, щоб не створювати проблем для автомобілістів. Було розроблено кілька варіантів, але остаточно був затверджений варіант пересування прем'єрського кортежу в загальному потоці, без перекриття руху", - повідомило джерело в правоохоронних органах. Співрозмовник журналістів підкреслив, що протягом певного часу прем'єр пересувається по місту саме таким чином.

"Таким чином ми переймаємо позитивний досвід європейських країн, коли переміщення прем'єра по місту не створює проблем автомобілістам", - додало джерело.

На ролику, знятому цієї весни, кортеж Азарова їде під акомпанемент клаксонів. Так водії «вітають» прем'єра, через якого доводиться стояти в пробці.

Раніше журналісти з'ясували, що в таких країнах як Англія, Франція, Німеччина, Чехія і Швеція поліція не перекриває дороги для пересування глав держав.

06.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250