Українець об'їде на велосипеді три моря

Днями відомий запорізький мандрівник і письменник, 59-річний Володимир Супруненко, відправився у свій черговий велосипедний вояж. На цей раз він планує об'їхати на своєму двоколісному транспорті Азовське, Чорне та Каспійське моря. Йому належить подолати близько 4 тис. км, які мандрівник думає осилити протягом двох літніх місяців.

Щоб не відстати від задуманого графіка, Супруненко планує проїжджати в день близько ста кілометрів. Після щоденного марш-кидка мандрівник збирається кілька днів відпочивати, а заодно і вивчати місцевість, де буде на той момент.

Найбільше Володимир Супруненко жадає потрапити в Грузію, Вірменію, Азербайджан, Узбекистан, Таджикистан і Киргизію. «Вони дуже стрімко розвиваються і, думаю, нам є чого в них повчитися», - пояснив свій інтерес письменник. До речі, надалі він хоче випустити чергову книгу. Свою нову подорож Володимир вирішив присвятити 20-річчю незалежності України.

Минулого літа Володимир Супруненко також здійснив масштабну велоекспедицію, яка називалася «Слов'янська широта». Метою цього підприємства було дослідження життєвого укладу слов'ян, які століттями проживали на Євразійському континенті. Подорож простягнулося від Чорного моря до Тихоокеанського узбережжя - спортсмен стартував із Запоріжжя і фінішував у російському Владивостоці.

06.06.2011рекламный баннер


рекламный баннер 300 на 250